Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Немогућност логовања због истеклог имејл налога

Discussion in 'Pomoć i podrška' started by Влада_Земун, 03.09.2017.

1. Члан сам форума под ником зунзара. Разлог због кога сам отворио тему је немогућност логовања на форум због тога што ми је угашен мејл под којим сам се пријавио када сам постао члан. О чему се ради - мејл
    Code:
    vlada@opera.com
    који сам користио чини ми се још од 2003. је са Опериних сервера пре пар година пребачен на
    Code:
    fastmail.com
    Иако прилично шугав (20МБ простора без додатних могућности у бесплатном режиму) налог је шљакао до пре пар дана када је угашен јер је фаст мејл престао да пружа услуге без наплате.

Како ми је при логовању на форум потребна валидна адреса, нисам више у могућности да уђем као члан. Молим помоћ од надлежних а као нову адресу остављам новоотворени налог на
    Code:
    vlada_zemun@protonmail.com
    Хвала унапред!

2. Dragan

Staff Member

Okruženje:
    Ostalo
    Sistem:
    Ostalo
    Nekoliko dana nisam bio na forumu...koliko vidim, mail adresa u tvom nalogu je promenjena i bio si danas ulogovan.
    Pretpostavljam da je sada sve ok?

3. зунзара

Korisnik

Okruženje:
    Xfce
    Sistem:
    TRIOS
    Све у реду, хвала Драгане. Нажалост, нисам сасвим сигуран како сам успео да решим проблем {1f648} ( код других форума на којима сам члан нисам имао овај случај...), али ствар је решена. Идемо даље!

Collapse Signature Expand Signature
    Dragan likes this.
SSL Certificate Biblioteka++ Tor anonimnost Cyberghost vyprvpn