Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ostali sistemi Bad sectors

Discussion in 'Debian, LinuxMint, Ubuntu' started by bojan.1995, 16.07.2017 at 15:15.

1. bojan.1995

Korisnik

Okruženje:
    Mate
    Sistem:
    Mint
    Zdravo, dobio sam neki hdd od 1tb, covek mi rece da je nekih 100-200gb korumpirano, da li se ovo seče gde su losi sektori ili se radi neki recovery?

2. darko

Korisnik

Okruženje:
    Kde5
    Sistem:
    Debian
    Baci ga, ja sam imao dosta losih iskustva sa takvim hdd-om.

3. Miloš

Korisnik

Okruženje:
    Lxde
    Sistem:
    Ubuntu
    Može da bude i ozbiljno a možda može da se reši, skini sa sajta Hiren's BootCD 15.2 - All in one Bootable CD » www.hiren.info nareži na CD ili napravi boot USB i butuj s njim i nađi opciju za brisanje celog diska i vraćanje na "nulu" tj. "Active Kill Disk" tako nešto beše ne znam napamet, nakon toga sve to isto samo pokreni HDAT i moraš da ostaviš komp sve dok ne završi za taj HDD trebaće mu dosta vremena, nakon toga pisaće ti dole ako je popravio sve loše sektore onda je OK i probaj ga a ako nije popravio sve baci ga slobodno jer to je samo za kantu...

Collapse Signature Expand Signature
    bojan.1995 likes this.
SSL Certificate Biblioteka++ Tor anonimnost Cyberghost vyprvpn