Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Fedora Dokle može da se 27-ica koristi?

Discussion in 'Fedora, CentOS, OpenSuse' started by Mingo, 11.04.2018.

1. Mingo

Korisnik Donator

Okruženje:
    Xfce
    Sistem:
    Manjaro
    Malo se ježim cinjenice da fedora svakih 6 meseci izbaca novo izdanje. (tako sam čuo)

Jeste da ja svaki drugi dan menjam sistem, ali čisto hipotetički :) Juče sam instalirao fedoru i imam nameru da ostanem s njim duže vreme, koliko to može biti?

p.s.
    Sve distribucije imaju neku lepu stvarčicu ali fedora mi je nekako baš legla. Nećete verovati ali za ovih 10 godina prvi put je imam. Uvek me je zezao wireless bcm43142, sad je konačno došlo uputstvo i eto nje na metalu.

Collapse Signature Expand Signature
  2. SickDope

Korisnik

Okruženje:
    Xfce
    Sistem:
    Fedora
    Fedora 27 je izasla u Novembru 2017. a svako izdanje se odrzava najvise 13 meseci, tako da otprilike imas fore do kraja godine. Fedora se lako nadogradi na sledecu verziju, bez da je ponovo instaliras :)

3. Mingo

Korisnik Donator

Okruženje:
    Xfce
    Sistem:
    Manjaro
    E to mi je bitno. Dobra ova fedora, šljaka. Nema nepotrebne alatke kao openSUSE a novija je nego CentOS, zadovoljan sam.

Collapse Signature Expand Signature
SSL Certificate Biblioteka++ Tor anonimnost Cyberghost vyprvpn