Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ko se odrekao Googla?

Discussion in 'Opšte diskusije' started by korisnik01, 01.02.2012.

1. Vlad

Korisnik

Okruženje:
    Gnome3
    Sistem:
    Fedora
  2. Miloš

Korisnik

Okruženje:
    Lxde
    Sistem:
    Ubuntu
    Moj drug radi web dizajn da ne slažem ali garantovano 7-8 godina aktivno ja samo znam nekoliko sajtova što je radio ovde kod nas a inače radi za nekog lika u US. Još uvek mu je mail @hotmail.com, mislim na lični mail koji koristi za posao, jeste smešno ali tako je. :D

Collapse Signature Expand Signature
  3. Vladimir

Staff Member

Okruženje:
    Kde5
    Sistem:
    Arch
    Tvoj drugar je sam za sebe on nije firma od 15+ zaposlenih i ne vrti ~2-3 miliona dinara mesečno... ja poznajem i radim sa gomilom takvih firmi koji nemaju krštenu mejl adresu... nekako mi to deluje baš neprofesionalno.

Da se razumemo, nemam protiv free servis ništa, samo mi deluje korišćenje free servisa u poslovne svrhe (kada neko nema sajt još i nekako ali ako ima sajt tada je stvar crnja) totalno neozbiljno kao i da na ugovoren poslovni sastanak dođeš u papučama i šorcu... možeš.. ali ne ide.

Collapse Signature Expand Signature
    Miloš likes this.
  4. MyName

Korisnik

Okruženje:
    Gnome3
    Sistem:
    Debian
    Vlad and Dalibor like this.
  5. Dalibor

Korisnik

Okruženje:
    Xfce
    Sistem:
    TRIOS
  6. Vlad

Korisnik

Okruženje:
    Gnome3
    Sistem:
    Fedora
    Ma da, ali što neće da radi dobro ono "brzo vučenje rukama gramofonske ploče unazad na gramofonu pa vraćanje unapred" (kako se zove to ne mogu se setim, kada se stvara onaj zvuk "kratkog rukama povlačenja - pomalo kvarenja - gramofonske ploče") to je neka druga priča, pokušavao i na mobilnom i na računaru ali to se dobro ne čuje (ne hvata taj zvuk), mada nisam neki dobar "hip hop majstor".

-----------------------------------------------------------------------------------------

Sa druge strane nikako da se pojavi Gugl Dudl evo primera radi na Gugl stranicama Srbije i Rumunije da je 16. avgusta pre 50 godina otkriven Lepenski Vir sa onim neobičnim praistorijskim i apstraktnim kamenim figurama. {270d}

SSL Certificate Biblioteka++ Tor anonimnost Cyberghost vyprvpn