Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Moj sajt

Discussion in 'Programiranje' started by Maligan, 05.08.2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Maligan

Korisnik

Okruženje:
    Cinnamon
    Sistem:
    Mint
    @MyName druze potpuno si u pravu, od juče sam zaradio samo 1.6 dolara, jer sam referal, imam lika ispred sebe kome ide procenat, a malo me povukla para, mislim da ću ukloniti pojedine bannere ili čak kompletno sve da uklonim i stavim adsense.

Samo sam morao da probam, ovaj lik zaradjuje 30 dolara dnevno ima mnogo referala i gomilu laznih fejsbuk naloga. Mislio sam da probam, ali nije to za mene, vec mi nedostaje pisanje koda, nisam ja za marketing, sve si u pravu, to klikcu zene i starci, koji veze nemaju sa mozgom, ali od te boranije se i uzimaju pare, ne znam, ostavicu, jednu reklamicu, čisto nek čuči pa da vidimo. Do kraja dana to ću srediti. Podneo sam zahtev za google adsense, pa ako mi prihvate sajt, prelazim kod njih.

Oduvek sam mrzeo takve sajtove, ali kad sam video konto ovog lika, malo sam se zamislio, ili cu da budem utopista ili da zgrcem lovu, izgleda da moram negde izmedju. Hvala na odgovoru. i savetu. :|

Ladislav likes this.
  2. MyName

Korisnik

Okruženje:
    Gnome3
    Sistem:
    Debian
    Чекај бре, 1.6 долара за један дан? Колика ти је посећеност? Јел то нека превара? Па за сајт тог калибра је код адсенса то годишња зарада....

3. MyName

Korisnik

Okruženje:
    Gnome3
    Sistem:
    Debian
    И, на крају.... Мислим да треба да бираш слике. Нисам ја неки закопчани, али слика за чланак "секс на плажи"? Могуће је да ти никада више нећу посетити сајт....

Ladislav and Dragan like this.
  4. Dragan

Staff Member

Okruženje:
    Ostalo
    Sistem:
    Ostalo
    Ova tema apsolutno nikakve veze nema sa programiranjem, još manje sa mozgom.
    Programiranje je jedno, a reklamiranje šund-sajta nešto sasvim drugo.
    Link ka sajtu uklonjen, na temu ide katanac.
    @Maligan
    Kada budeš imao neki pristojan sajt, o kojem može da se diskutuje u dizajnerskom smislu, imaćeš priliku da otvaraš i novu temu.

Lazar likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.
SSL Certificate Biblioteka++ Tor anonimnost Cyberghost vyprvpn