Dobrodošli na FOSS Srbija

Free and Opensource Srbija je skup entuzijasta i ljubitelja slobodnog i otvorenog koda. Cilj nam je okupiti sve istomišljenike na jednom mestu i stvoriti najveći globalni OpenSource projekat u Srbiji i šire!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Valve Launches Wine-based “Proton” To Let You Play Windows Games On Linux

Discussion in 'Video igre' started by marecare, 22.08.2018.

1. marecare

Premium Donator

Okruženje:
    Cinnamon
    Sistem:
    Mint
  2. marecare

Premium Donator

Okruženje:
    Cinnamon
    Sistem:
    Mint
  3. Knez

Korisnik

Okruženje:
    Cinnamon
    Sistem:
    Mint
  4. Vladimir

Staff Member

Okruženje:
    Kde5
    Sistem:
    Ostalo
    Pitanje je kakav je FPS u ovim situacijama. Treba to proveriti, za neke strategije moze da bude ok.

Collapse Signature Expand Signature
  5. Knez

Korisnik

Okruženje:
    Cinnamon
    Sistem:
    Mint
    Testirao, nije još to to, ali izgleda će super (univerzalna platforma). Od 4 igre: 3 igre od 3gb nisu radile. Funkcionisala je samo 1 igra od 500mb

6. Prizma

Korisnik

Okruženje:
    Xfce
    Sistem:
    OpenSuse
    Претпоставићу да ми треба Half-Life steam верзија (мислим на први део)... На винџи је то ок, јер сам могао да додајем модове без проблема, не знам дал може на протону, @Knez ако те не мрзи, напиши, лаптоп с линџом ми није код куће моментално...

Edit: Траљави off topic... Чучим овде на првој страници и ово з десне стране, где пише које су последње теме активне и ко је последњи исписао ишта, приметих да ми је променио како сам постовао од "a few moments ago" у "1 minute ago" без освежавања странице... Јел то нека скрипта, неки ajax, шта већ...?

7. Vladimir

Staff Member

Okruženje:
    Kde5
    Sistem:
    Ostalo
    Hmmm ne bi trebala da bude ikakva skripta, čak znam da sam poisključivao to u realnom vremenu osvežavanje već samo se aktivira ako se osveži strana.

Nginx radi kao proxy, e sada fora je u tome što sam ja to optimizovao do te mere da kada klikneš refresh praktično i ne provališ da se strana učitala toliko brzo, moguce da je u tome stvar, jer kada si na strai i klikneš reload nema ponovnog učitavanja već samo fajlovi koji su na serveru promenjeni oni se ažuriraju.

8. Prizma

Korisnik

Okruženje:
    Xfce
    Sistem:
    OpenSuse
    @Vladimir
    Не. Баш се десило без рефреша... Окачио сам одговор, загледао се на кратко у ТВ и када сам вратио поглед на комп, у том тренутку се извршила промена. Ма није битно толико, само сам знатижељан.

9. Knez

Korisnik

Okruženje:
    Cinnamon
    Sistem:
    Mint
    ja sam instalirao Steam koji sam već imao u prodavnici (store), bez dodatnog ažuriranja ili dodavanja repo (za novu verziju steam-a) i pratio upustva sa

10. Vladimir

Staff Member

Okruženje:
    Kde5
    Sistem:
    Ostalo
    @Prizma mislim da samo to vreme "a few moments ago" pređe bez osvežavanja u "1 minute ago". Nakon toga je potrebno raditi refresh.

Biblioteka++ Tor anonimnost